Jesienne Przedszkole
Aktualności

Z okazji Dnia Nauczyciela w przdszkolu odbyła się okolicznościowa akademia. Były piosenki, wierszyki i kwiaty. Za wszystkie miłe słowa i gesty dziękujemy.

A może po prostu powiemy co myślimy?
Że nasza panią bardzo lubimy...,
że jest piękna kiedy nas przytula rano
i na lezakach kiedy mówi nam dobranoc,
że ślicznie rysuje nawet bazgroty,
że z klocków buduje najlepsze roboty,
że ma najlepsze pomysły w głowie ,
że zawsze coś ciekawego opowie.
Dziękujemy naszym paniom z całego serduszka,
że dbają o wszystkich o starszaków i o maluszka.
                           Przedszkolaki  Znalezione obrazy dla zapytania serce gify ruchome

data dodania: 2019-10-14 21:57:43

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" zaprosiliśmy dzisiaj na czytanie bajek mł. asp. Marka Godeckiego - policjanta z Posterunku Policji w Dobrzeniu Wielkim.

Dziękujemy !!!

data dodania: 2019-10-09 15:26:53

9 października 2019r  gościliśmy przedstawiciela Policji w Dobrzeniu Wielkim mł. asp. Marka Godeckiego.

Zaproszony gość ciekawie opowiadał o pracy policjantów. Przypomniał również o zasadach poruszania się po drogach, o zasadach bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi i ze zwierzętami. Dziękujemy za spotkanie.

data dodania: 2019-10-09 12:57:27

26 września 2019r w hali sportowej Politechniki Opolskiej odbył się XI Integracyjny Turniej Gier i Zabaw dla Najmłodszych „Szybciej, Razem, Dalej” zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Opolu.  Nasze przedszkolaki - tym razem z grupy Sowy po raz kolejny brały w nim aktywny udział. Koordynatorem i jednym z organizatorów był trener Victorii Chróścice Dawid Kamalski - tata Zuzi, która jest absolwentką naszego przedszkola. Zdrowa rywalizacja, zabawa i radość poznawania nowych przyjaciół to niewątpliwa zaleta tego typu imprez.

data dodania: 2019-09-30 10:25:53

Dzisiaj- tj. 26.09.2019r kolejni goście zawitali do przedszkola. Tym razem byli to funkcjonariusze jednostki Straż Ochrony Kolei. Dzieci były zachwycone. Umundurowanie i bardzo przyjazny kontakt z dziećmi spowodowało radosny uśmiech na twarzach przedszkolaków i interaktywne zaangażowanie w przebieg spotkania. Dziękujemy!

data dodania: 2019-09-26 11:26:31

25.09.2019r do przedszkola zawitał strażak - ratownik, Marcin Oparski.

Odwiedził wszystkie grupy.

Ciekawie opowiadał o swojej odpowiedzialnej pracy. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie w kasku. Dzieci były bardzo zadowolone. Dziękujemy za współpracę.

data dodania: 2019-09-25 13:49:24

" Ja, przedszkolak dzielny, będę zawsze uśmiechnięty.

Będę słuchał swoje panie i zjadał całe śniadanie.

Będę dbał o zwierzęta i chronił kwiaty,

aby nasz świat był piękny i bogaty.

Będę się grzecznie bawił i pilnie uczył,

żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił"

Przedszkolaki z grupy Biedronki złożyły uroczyste ślubowanie podczas pasowania na starszaka. Odbyło się to w pięknym plenerze w czasie wycieczki do Przysieczy. dzieci z poważnymi minami przyjmowały pasowanie od pani Sylwii. A później Nela, Zuzia, Paulina, Kuba, Adama, Karol i Krzyś mogli świętować w trakcie zabaw będacych atrakcjami wyjazdu.

data dodania: 2019-09-23 22:04:58

23.09.2019roku przedszkolaki z naszego przedszkola wybraly się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Przysieczy "Gościnna Zagroda". Dzieci oglądały i karmiły zwierzęta: konie, kucyki, kozy, baranki. Jeździły też na kucykach. Atrakcją była też przejażdżka wozem po okolicy. Najlepsza jednak była możliwość przebieranek - czyli wielki bal księżniczek i rycerzy. Ukoronowaniem imprezy było ognisko i pyszne pieczone ziemniaki. Dziękujemy.

Bal przebierańców

data dodania: 2019-09-23 20:57:21

20 września 2019 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Przedszkolaka.

data dodania: 2019-09-20 21:21:51

13 września 2019 zawitali do nas aktorzy teatru lalek w Opolu z przedstawieniem "Bezpieczny przedszkolak".

Entuzjazm aktorów udzielił się również przedszkolakom. Był to swojego rodzaju interaktywny spektakl, który wywołał na buziach dzieci radosny uśmiech.

data dodania: 2019-09-16 22:03:21